תחומי התמחות

עצם הגשתו של כתב אישום משנה את נקודת האיזון בחייו של נאשם. 

פתיחת ההליך לעיתים, אף ללא אשמה, מביאה את הנאשם לתחושת כישלון, תוך גילוי מצוקה, פגיעה במהלך החיים התקין, עצבנות, חשדנות ותחושת ייאוש. 

במדינה שבה אחוז ההרשעה עומד על 99.2% בממוצע, קשה האמונה של הנאשם במערכת המשפט, במערכת התביעה ובמשפט צדק. 

משרדנו אשר עוסק למעלה מ- 10 שנים בתחום המשפט הפלילי, יוצא מנקודת הנחה שספר החוקים איננו אות מתה וכי לכל אדם מגיע יומו בבית המשפט. 

בראש המשרד ניצב עורך דין אשר התמחה בבית המשפט ולמד את דרכי המחשבה, ייצג את מדינת ישראל באלפי משפטים פליליים ועם סיום שירותו, ייצג אלפי נאשמים במשפטים פליליים רבים. 

ולכן, נקודת המוצא שלנו היא כי עצם קיום ההליך הפלילי מהווה טלטלה נוראית בחיי הנאשם. מטרת משרדנו היא בראש ובראשונה לעצור את אותה טלטלה, לבחון את חומר הראיות ולפעול ללא לאות למען לקוחותינו על מנת להביא לחפותם ולחילופין לקיים משפט צודק וענייני. 

משרד עורכי הדין אוהד חן מתמחה בדיני תעבורה ובעל ניסיון רב שנים בתחום. משרדנו מעניק שירות וייצוג לחשודים ונאשמים בפסילות ועבירות תעבורה רבות ומגוונות, ייעוץ והכנה לחקירה במשטרה וייצוג מול בתי משפט לתעבורה.  המשרד מטפל בין היתר בסוגיות מרכזיות כגון:

עבירות גרימת מוות ברשלנות , מהירות, תאונות דרכים, עבירות נהיגה ללא רישיון נהיגה, ללא ביטוח וללא רישיון רכב, עבירות נהיגה בשכרות, נהיגה בקלות ראש, אי ציות לשיטור, נהיגה תחת השפעת סמים, ביטול פסילות מנהליות, ביטול פסילות עד תום ההליכים, ביטול איסורי שימוש על שימוש ברכב, שחרור ממעצר, בקשות לחישוב פסילה, הגעה להסדרי טיעון, וכן ניהול הוכחות בכל סוגי העבירות, החל בעבירת הקנס הפעוטה ביותר, וכלה בתאונות קטלניות.

משפט פלילי ותעבורה

מחלקת המקרקעין במשרדנו הינה מהוותיקות בישראל והוקמה על ידי עו"ד ונוטריון יוסף פרץ, אשר קיבל את רישיון עריכת הדין שלו מכבוד השופט המנוח חיים כהן, בתחילת שנות ה- 50, עת היה נשיא לשכת עורכי הדין הראשון בתל אביב. 

משרד זה עסק בתחום דיני המקרקעין ומיסוי מקרקעין, תוך ביצוע עסקאות מכר וקומבינציה מורכבות ועריכת תכנון מיסויי על מנת למקסם את זכויות הצדדים, בהנחה שזה נהנה וזה לא חסר, והקפדה יתרה על הבטחת זכויות הצדדים. 

עם התפתחות המגמות החדשות ועיקרן התחדשות עירונית, ערך המשרד התאמה לצרכים הקיימים בשוק הנדל"ן המקומי ומבצע עסקאות נדל"ן בין בעלי הדירות ליזמים וקבלנים במסגרת מה שידוע כתמ"א 38 ו/או פינוי בינוי. 

ההכרות העמוקה עם דיני המקרקעין והמשפט הפלילי והמיזוג בין השניים, מקנה מיומנות רבת היקף בייצוג בעבירות התכנון והבנייה.

משרדנו עוסק היום בייצוג בעלי נחלות בתביעות תקדימיות שהוגשו על ידי רשות מקרקעי ישראל .

המשרד מלווה את הלקוח באופן אישי וצמוד, החל מהשלב המקדמי של המשא-ומתן הראשוני, ביצוע של כל הבדיקות הדרושות בקשר עם הנכס והעסקה בכללותה, עריכת חוזה המכר, מעמד החתימה, דיווחים לרשויות המס, פעולות רישום בטאבו או במינהל, מסירת החזקה בנכס, ועד השלב הסופי של רישום הנכס על-שם הקונה וסיומה המוצלח של העסקה.

דיני המקרקעין ותחום התכנון והבנייה

המשפט המנהלי עוסק במערכת היחסים שבין הפרט למדינה ובעיקר למוסדות השלטון אשר משפיעים במידה רבה וישירה על איכות חייו. 

משרדנו מעניק שירותי ייצוג מול המדינה בעניין, וכן מייצג את עובדי המדינה במשרדי הממשלה השונים אל מול המעסיק הממשלתי.

המשרד מייצג היום מאות שוטרים וסוהרים אל מול הארגון המעסיק בפגיעות בשכר, בנושאי תעסוקה והדין המשמעתי לרבות בשאלת המשך שירות וקבלת מלוא הזכויות הצבורות 

משפט מנהלי

​*    רישיון לנשק פרטי/ ארגוני

*    עתירה מנהלית להשבת נשק

*    החזרת רישיון נשק

משרדינו מתמחה בהנפקת ובהוצאת אישורים לנשיאת נשק על פי הזכאות וגם במידת הצורך בפניה לערכאות שיפוטיות על מנת שיונפק רישיון לנשיאת נשק.

במקרים בהם יש ישנה התנגדות של המדינה מטעמים לא ראויים, לדוגמא: תיק פלילי סגור, מצב בריאותי שלכאורה אינו באמת מהווה מכשלה לקבלת רישיון נשק.

במקרים רבים משרד לביטחון פנים מתנגד התנגדות מיותרת לקבלת רישיון לנשק תוך שהיא פוגעת בזכותו של האזרח להגן על עצמו, על רכושו, על ביטחונו האישי ועל בטחון משפחתו.

למשרדנו שעוסק שנים רבות בתחום המנהלי המומחיות והידע והתמודדות במצבים כאלה תוך הקפדה על קיום כללי, המשפט המנהלי ומיצוי זכויותיו של האזרח.

פנה עוד היום למשרדנו לבדיקת זכאותך להוצאת רישיון לכלי ירייה.

רשיונות לנשיאת נשק